AMIL Sp. z o.o.

Kalkulator ciąży

... i jesteś pewna

O firmie

"Zdajemy sobie sprawę, że są więksi od nas, my natomiast dajemy znacznie więcej z siebie”

Firma Amil Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Od samego początku charakteryzuje ją szybki rozwój, ukierunkowany głównie na zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie diagnozowania ciąży, owulacji i menopauzy. Naszą ofertę rozszerzamy też o unikatowe w skali światowej produkty, których stosowanie może zapewnić przełom w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Wartością najwyższą dla firmy są przede wszystkim jej Klienci, których zaufanie cenimy najbardziej. Staramy się kreatywnie myśleć o Ich potrzebach, patrzymy i wybiegamy w przyszłość, stale poszerzając swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać Ich wymaganiom. W celu realizacji naszej polityki profilaktyki zdrowotnej, poprawy kondycji i satysfakcji Klientów, stale unowocześniamy i poszerzamy naszą ofertę. Produkty, które wprowadzamy na rynek są sprawdzone pod względem wymagań jakościowych i bezpieczeństwa stosowania. Posiadają Certyfikaty i spełniają normy zgodne z Dyrektywami Unii Europejskiej, a jakość uważamy za fundamentalny czynnik zapewnienia satysfakcji Klientów i przewagi konkurencyjnej. Korzystamy z nowoczesnych metod badawczych i aktualnych wiadomości naukowych w zakresie medycyny i farmacji. Nasi specjaliści ds. medycznych służą pełną informacją o naszych produktach i chętnie udzielają odpowiedzi dotyczących ich stosowania.

Sercem naszej firmy są doświadczeni i godni zaufania pracownicy, kórzy starają się sprostać ciągle rosnącym wymaganiom rynku. Dzięki ich zaangażowaniu oraz wysoko specjalistycznej wiedzy odnosimy sukcesy i docieramy do coraz szerszego grona odbiorców z profesjonalną informacją o naszych produktach. Z powodzeniem spełniamy Ich oczekiwania na coraz bardziej dynamicznym rynku. Nasza Firma stanowi zgrany zespół, który wspólnie stawia czoła największym wyzwaniom. Mamy odwagę poszukiwać nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań i wdrażać je w naszej pracy. Odnosimy sukcesy, bo atmosfera zaufania i wzajemnego wsparcia, sprawia, że chętnie wykorzystujemy tkwiące w nas możliwości i stale rozwijamy nowe umiejętności.

Nasi Klienci i wspólna praca jest nierozerwalną częścią naszego życia, w której pokładamy duże nadzieje. Zaufanie i lojalność naszych odbiorców jest pełnym spełnieniem naszych oczekiwań i motorem napędowym dalszego rozwoju. Dziękujemy, zatem wszystkim, którzy z nami współpracują i wspierają nas w naszej pracy.

Każdy dzień zmieniamy wspólnie na lepszy.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem – spróbuj i sam się przekonaj. Współpraca z firmą AMIL to pewność!


Zarząd Spółki